Kariera

POSZUKUJEMY OSOBY NA STANOWISKO "MONTER  SIECI WLAN"

OFERUJEMY:

  • pracę w młodym i dynamicznym  zespole
  • telefon służbowy
  • łatwy dostęp do nowych technologii, szkolenia

WYMAGAMY:

  • pozytywnego myślenia
  • chęci rozwoju

oraz:

  • dobrej znajomości  systemu Windows
  • znajomości protokołów internetowych TCP/IP, PPPoE
  • znajomość systemu Mikrotik (ew. gotowość szybkiej nauki)
  • prawo jazdy kategorii "B"
  • mile widziane doświadczenie w pracy serwisanta IT

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • serwis sprzętu komputerowego w domu Klienta
  • wykonywanie pomiarów (sprawdzenia zasięgu)
  • instalacje  anten, usuwanie usterek sprzętu radiowego w domu  Klienta

KONTAKT:

Aplikacje prosimy składać drogą mailową na adres biuro@cybernetwmw.pl.
W razie ew. pytań prosimy o  kontakt mailowy lub pod numerem: 012 397 52 00

Światłowód w Twoim domu.

  2018-11-10 Trwa budowa sieci światłowodowej w Kryspinowie i już można zapisywać się na liście chętnych do podłączenia. Zapraszamy. 2018-09-04 Oferta naszych usług została rozszerzona o Telewizję Cyfrową którą świadczymy w oparciu o infrastrukturę światłowodową.  Zapraszamy do skorzystania z promocyjnych ZESTAWÓW CYBERSMART. 2018-01-20 W końcu!  Nasz światłowód w ...
czytaj dalej

Używane dziś powszechnie przewodowe sieci LAN umożliwiają wzajemne łączenie np. komputerów PC z wykorzystaniem do tego celu różnych typów kabli i światłowodów. Natomiast WLAN to sieć lokalna zrealizowana bez użycia przewodów.

czytaj więcej