Telefon - archiwumJESZCZE TAŃSZE POŁĄCZENIA Z TELEFONAMI KOMÓRKOWYMI!!!

Połączenia do sieci komórkowych mogą być realizowane z prezentacją lub bez prezentacji własnego numeru. Sposób realizacji połączenia ma wpływ na jego koszt.

Minuta połączenia bez prezentacji numeru to obniżenie kosztów aż o 10%!

Możesz samodzielnie zarządzać usługą prezentacji własnego numeru poprzez swój Panel Klienta, klikając na: Telefony -> Ustawienia Telefonu -> Prezentacja
wybierając i zatwierdzając właściwą opcję.Załączanie i wyłączanie usługi prezentacji własnego numeru jest w CYBERNET WMW bezpłatne.

Światłowód w Twoim domu.

  2018-11-10 Trwa budowa sieci światłowodowej w Kryspinowie i już można zapisywać się na liście chętnych do podłączenia. Zapraszamy. 2018-09-04 Oferta naszych usług została rozszerzona o Telewizję Cyfrową którą świadczymy w oparciu o infrastrukturę światłowodową.  Zapraszamy do skorzystania z promocyjnych ZESTAWÓW CYBERSMART. 2018-01-20 W końcu!  Nasz światłowód w ...
czytaj dalej

Używane dziś powszechnie przewodowe sieci LAN umożliwiają wzajemne łączenie np. komputerów PC z wykorzystaniem do tego celu różnych typów kabli i światłowodów. Natomiast WLAN to sieć lokalna zrealizowana bez użycia przewodów.

czytaj więcej
© Cybernet WMW 2003-2018. Wszelkie prawa zastrzeżone