Telefon - archiwumJESZCZE TAŃSZE POŁĄCZENIA Z TELEFONAMI KOMÓRKOWYMI!!!

Połączenia do sieci komórkowych mogą być realizowane z prezentacją lub bez prezentacji własnego numeru. Sposób realizacji połączenia ma wpływ na jego koszt.

Minuta połączenia bez prezentacji numeru to obniżenie kosztów aż o 10%!

Możesz samodzielnie zarządzać usługą prezentacji własnego numeru poprzez swój Panel Klienta, klikając na: Telefony -> Ustawienia Telefonu -> Prezentacja
wybierając i zatwierdzając właściwą opcję.Załączanie i wyłączanie usługi prezentacji własnego numeru jest w CYBERNET WMW bezpłatne.

Światłowód w Twoim domu.

2018-01-20 W końcu!  Nasz światłowód w Tomaszowicach  już działa.   2017-09-20 Nasz światłowód w Modlnicze  i części Modlnicy już działa. Trwają podłączenia domów i firm. Zapraszamy do skorzystania z naszych szybkich i stabilnych łącz światłowodowych.   2017-06-06 Trwa budowa sieci światłowodowej na terenie miejscowości Modlniczka, Modlnica, Tomaszowice i już ...
czytaj dalej

Używane dziś powszechnie przewodowe sieci LAN umożliwiają wzajemne łączenie np. komputerów PC z wykorzystaniem do tego celu różnych typów kabli i światłowodów. Natomiast WLAN to sieć lokalna zrealizowana bez użycia przewodów.

czytaj więcej
© Cybernet WMW 2003-2018. Wszelkie prawa zastrzeżone